Verze Pokemon UltraSun a UltraMoon unikly na internet

Zítřek je den, kterého se jistě nemohou dočkat fanoušci herního světa Pokémon. Vychází totiž nejnovější hra z tohoto herního univerza, jejíž verze mají podtituly UltraSun a UltraMoon. Podle informací, které máme dosud k dispozici, by se mělo jednat o přímé pokračování předchozích dílů Sun/Moon.

Hra by měla přinést hned několik novinek, které zvýší hratelnost a zkvalitní herní zážitek. Hra přináší nové druhy Pokémonů, včetně legendárních, nový Battle Tower, jež umožní zapůjčit si jakékoli Pokémony k boji nebo nové útoky Z-Moves. K dispozici budou i vzácní Pokémoni z předchozích verzí hry. Verze se od sebe tradičně liší Pokémonem, který je na přebalu hry a kterého je možné získat pouze v té dané verzi hry, nebo ho vyměnit s jiným hráčem.

Dějištěm nového dílu bude zřejmě opět kontinent Alola a v rámci hlavního příběhu budou hráči rozplétat záhadu spojenou s tajemným Pokémonem Necrozma.

Verze této hry unikla minulý týden na internet a řada hráčů už ji tak měla možnost vyzkoušet. K spuštění pirátské verze hry stačí hráčům softwarově upravená konzole Nintendo 3DS. Jako první se volně ke stažení objevila verze Pokemon UltraMoon a několik dní po ní i druhá verze Pokemon UltraSun.

Podle dosavadních ohlasů z hráčských fór je hra opravdu povedená a svět Pokémonů, do kterého se hráč vrací, nabízí obrovské množství zábavy, překvapení i nových výzev. Někteří z diskutujících poukazují na zvýšenou obtížnost, díky které si hru užijí i zkušenější hráči.

Dosud není známo, kdo kopie těchto dosud neuveřejněných her uploadoval na internet, ale vzhledem k datu vydání, se může jednat o podstatnou ránu pro GameFreak a Nintendo, kteří stojí za vývojem této hry.

Hra bude oficiálně dostupná již 17. Listopadu a to pro konzole Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS a New Nintendo 2DS.