Foto: se svolením Pinkfong

Virální hit Baby Shark se dočká celovečerního filmu

Málokdo nezná chytlavou dětskou písničku Baby Shark, která je zároveň nejsledovanějším videem na YouTube. Pokud i vy patříte mezi fanoušky tohoto hitu, jistě vás potěší zpráva americké filmové společnosti Paramount. Ta totiž oznámila, že chystá celovečerní film Baby Shark, jehož premiéra je naplánována na rok 2023.

Nutno ale říci, že nepůjde o první filmové zpracování tohoto populárního klipu. V roce 2019 spatřil světlo světa zhruba hodinový dětský film Pinkfong and Baby Shark’s Space Adventure, který se dočkal i omezeného uvedení v kinech, přestože šlo především o verzi pro Netflix. Nicméně právě chystaný film studia Paramount by měl být mnohem tradičnějším plnohodnotným dětským filmem, který by se měl dočkat klasické kinopremiéry.

Prozatím ale nejsou známy žádné informace o tom, jaký bude děj filmu Baby Shark, a neznáme ani žádné další podrobnosti. Jediné, co nyní víme, je to, že má vzniknout v koprodukci se společnostmi Nickelodeon Animation a The Pinkfong Company. A velmi pravděpodobně bychom se měli dočkat většího počtu chytlavých písní.

Originální video Baby Shark se stalo minulý měsíc prvním videem v historii YouTube, které překročilo hranici 10 miliard zhlédnutí. Kromě nově oznámeného filmu se již dočkalo i televizního spin-offu (Baby Shark’s Big Show).

Kromě filmu Baby Shark chystá společnost Paramount Plus velké množství dalších projektů, například včetně další série televizního seriálu Halo či seriálu Knuckles, což bude již třetí film o ježkovi Sonicovi.

Zdroj: theverge.com