Foto: se svolením Bethesda

Vydání hry Starfield bylo znovu odloženo

Pokud už se nemůžete dočkat vydání nového sci-fi RPG od Bethesdy Starfield, máme pro vás dvě zprávy – jednu špatnou a jednu dobrou. Ta špatná zní, že dojde k dalšímu odkladu vydání – původně měla hra vyjít již v první polovině letošního roku, ale protože Bethesda nestíhá, musí být ještě jednou odložena (už dříve byla odložena z 11. listopadu 2022). Dobrou zprávou ale je, že známe termín vydání. Ten byl stanoven na 6. září 2023.

Společnost také určila datum slíbené prezentace Starfield Direct, která je stanovena na 11. června 2023. Starfield nebyl představen během lednové akce Xbox Developer Direct, protože Microsoft chtěl hře věnovat více pozornosti na samostatné akci.

„Je toho tolik, co vám ještě musíme ukázat,“ řekl ředitel hry Todd Howard v oznámení data vydání. „Hra nabízí řadu typických znaků, které hráči očekávají, nicméně jde také o velmi jedinečný a v mnohém nečekaný zážitek.“ Ve videu na konci tohoto článku najdete několik gameplay ukázek.

Starfield Direct se bude konat hned po velké každoroční letní prezentaci Xboxu a Bethesdy. Dvojí akce se uskuteční těsně před veletrhem E3, i když není jasné, zda se Microsoft letos oficiálně do výstavy zapojí.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.