Zdroj: Netflix

Vyšel nový trailer na anime Cyberpunk: Edgerunners

Herní studio CD Projekt Red, které vytvořilo hru Cyberpunk: 2077, spolupracuje na novém anime Cyberpunk: Edgerunners se studiem Studio Trigger a společností Netflix. Nedávno se Netflix pochlubil ukázkou a teaserem, nyní se konečně můžeme podívat na plnohodnotný trailer.

Seriál animuje studio Studio Trigger, které mohou fanoušci anime znát ze seriálu Little Witch Academia nebo filmu Promare. Adaptace anime Cyberpunk 2077 byla poprvé oznámena v červnu 2020, ale Studio Trigger a CD Projekt Red o projektu více prozradily až na začátku letošního roku. 

Seriál sleduje Davida, kluka z ulice, který se snaží vydělat si na živobytí v metropoli Night City. Poté, co se David setká s Lucy, nepolapitelnou hackerkou, rozhodne se pro život “edgerunnera” – nájemného žoldáka, který je ochotný se utkat s nejnebezpečnějšími kyberpsychopaty a zločinci ve městě a stát se legendou.

Seriál režíruje Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare) spolu s kreativním ředitelem Hiromi Wakabayashim (Kill la Kill), návrhy postav vytvořil Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) a originální hudbu složil Akira Yamaoka (série Silent Hill).

Zdroj: www.engadget.com a www.gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.