Vývojáři vyhlásili kampaň Fix PUBG, zlepšit má výkon hry i hráčský zážitek

Společnost PUBG Corporation, která stojí za vydáním stejnojmenné úspěšné multiplayerové střílečky oznámila vydání rozsáhlého souboru oprav označovaného jako Fix PUBG. Jeho cílem je opravit nejzásadnější chyby, které se ve hře objevily, zkvalitnit hráčům a také zlepšit optimalizaci hry.

Oficiální zpráva z webu Fix PUBG uvádí: „Chyby a problémy s výkonem jsou to, co omezuje skutečný potenciál PUBG a proto si myslíme, že je nutné s tím něco udělat. A proč ne právě teď?“

Velká aktualizace pro PC a Xbox se začala objevovat během včerejška a zatím vyřešila 37 v celkových 100 problémů a bugů, jejichž opravu si vývojáři vytyčili za cíl. Jedná se například o problém propadávání skalami pod mapu. Nebo chyby textur při léčení, kdy se objevovali místo hráčů pouze létající hlavy.

Kromě těchto konkrétních chyb je důležitým cílem vývojářů vylepšení optimalizace. Jestli hra PUBG proslula něčím jiným, než skvělou hratelností, tak jsou to radikální výkyvy v hardwarové náročnosti. Hra se zasekávala i na výkonných počítačích a pro mnoho hráčů to mohlo mít v rámci hry fatální následky. Stejně tak nebyla vždy ideální komunikace se serverem.

Vývojáři proto plánují v rámci kampaně Fix PUBG zlepšit výkon a to jak na straně klientský stanic tak na straně serverů. Kromě výše zmíněných dropů a pádů počtu snímků by se měla zrychlit doba načítání a také některé efekty, která hra využívá.

PUBG je úspěšnou hrou, ale v poslední době si čím dál více hráčů začalo stěžovat na chyby jež ve hře objevili. Vývojářský tým tedy dělá vše proto, aby hra nepřišla o svoji popularitu.

Zdroj: fix.pubg.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.