Foto: Unspash

X nově umožní omezovat odpovědi pouze uživatelům s předplatným X Premium

Elon Musk zavedl další omezení na sociální síti X a opět se bude týkat uživatelů, kteří nemají předplatné X Premium. Příspěvek z oficiálního účtu X oznámil, že nyní budou mít funkci omezení odpovědí na příspěvky pouze ověření uživatelé.

Musk v listopadu 2022 – jen několik týdnů poté, co se stal oficiálním vlastníkem společnosti – spustil službu, která se nyní jmenuje X Premium. Po zaplacení 216 Kč měsíčně nebo 2262 Kč ročně získá uživatel modrou fajfku u jména a stane se ověřeným uživatelem. Ověřování bylo zpočátku na Twitteru k dispozici pouze pro potvrzení identity významných osobností.

Služba X Premium kromě modré fajfky nabízí i další funkce, jako jsou NFT profilové fotografie, možnost editace příspěvku až hodinu po publikaci nebo výrazné omezení reklam. Mnoho uživatelů však kvůli zakoupení X Premium čelilo výsměchu. V důsledku toho společnost X zavedla možnost skrýt tuto kdysi vytouženou fajfku a zamezit tak ostatním uživatelům, aby věděli, zda předplatné máte, anebo ne. Skrytí modré fajfky však bude zbytečně – ať už bude fajfka viditelná, nebo ne, nyní bude každý, kdo odpoví na příspěvek s omezeným přístupem, odhalen jako předplatitel X Premium.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.