Zdroj: wallpaperflare.com

X nabídne streamování her a live shopping

Elon Musk se v rámci své snahy proměnit X v “aplikaci pro všechno” snaží přidat nové funkce, včetně možnosti streamování her a live shoppingu. Společnost už nyní experimentuje s funkcí streamování her, která je v současné době přístupná předplatitelům služby X Premium.

Musk tuto funkci předvedl v neděli večer v 54minutovém streamu hry Diablo IV zveřejněném na anonymním účtu na Twitteru s přezdívkou @cyb3rgam3r420. Zaměstnanec společnosti X Mark Kalman poté sdílel video, ve kterém vysvětluje, jak mohou předplatitelé služby Premium nastavit streamování her ze svých účtů za pomoci softwaru Open Broadcaster Software (OBS). Zdá se, že diváci budou moci během streamu přidávat komentáře, ale streamování na X prozatím postrádá většinu dalších funkcí, které mají platformy jako například Twitch.

Společnost také uvedla, že začne experimentovat s funkcemi live shoppingu prostřednictvím nového partnerství s Paris Hilton. Podle serveru Variety se Hiltonová zavázala vytvořit “čtyři originální videoobsahy ročně, které budou obsahovat funkce live shoppingu”.

Není však jasné, zda infrastruktura společnosti X bude schopna držet krok s novými funkcemi živého vysílání. Když se v květnu v chatu na Spaces objevil floridský guvernér Ron DeSantis, aby společně s Muskem oznámil kandidaturu na prezidenta, stream opakovaně padal. Zdá se, že problémy stále nejsou zcela vyřešeny. Minulý týden se Musk pokusil živě přenášet svou návštěvu hranic USA s Mexikem, když se videopřenos zhruba po čtyřech minutách náhle přerušil.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.