Foto: OnePlus

Xiaomi Redmi Note 10 Ultra bude brzy uveden v Číně

V březnu společnost Xiaomi (přesněji její podznačka Redmi) představila novou řadu telefonů Redmi Note 10. Tuto řadu tvoří čtyři modely – klasický Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro Max a zejména netrpělivě očekávaný Redmi Note 10 Ultra. Právě poslední jmenovaný se brzy objeví na čínském trhu.

Na platformě Weibo se totiž objevil plakát, který upozorňuje na to, že nová řada OnePlus Note 10 by měla být v Číně oficiálně představena již 26. května, a to právě včetně nejvybavenějšího modelu Redmi Note 10 Ultra.

Ačkoli z plakátu není na první pohled jasné, že půjde o nejvyšší model, tuto skutečnost můžeme vydedukovat vzhledem k tomu, jak zařízení na plakátu vypadá. Jeho vzhled totiž odpovídá telefonu, který nesl právě název Ultra a jehož obrázek nedávno unikl na veřejnost.

Redmi Note 10 Ultra by měl mít 6,53palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením. Uvnitř bude ukrývat výkonný procesor Dimensty 1100 s podporou 5G sítí. Chybět by neměla ani baterie s kapacitou 5 000 mAh a 33W nabíjením. Zájemci si budou moci vybrat z několika konfigurací – nejvyšší 8/256 GB, střední 8/128 GB a nejnižší 6/128 GB. Za pozornost by měly stát také zadní fotoaparáty.

Rozhodně jsme proto zvědaví, co se dozvíme, až dojde k oficiálnímu odhalení. Zdá se totiž, že Redmi Note 10 Ultra bude mít rozhodně co nabídnout.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.