Foto: se svolením Google

Youtuber přetvořil hru Legend of Zelda: Ocarina of Time ve stylu studia Ghibli

Zcela jedinečné dílo vytvořil youtuber RwanLink, který krátký příběh ze hry The Legend of Zelda: Ocarina of Time přetvořil ve film, který jakoby z oka vypadl filmům studia Ghibli. Tento krátký film vyrobil k 25. výročí hry. Prostředí a postavy vytvořil v Unreal Engine 5 a na celém projektu odpracoval více než 600 hodin. Kromě hudby jde o práci jediného člověka.

Hra vypadá trochu trhaně, ale i tak je překvapivě působivá. Téměř všude jsou desítky a desítky NPC, mnohem více, než by se jich vyskytovalo ve skutečné hře Zelda. Hudba je na jedničku a jednoduše vše vypadá skvěle. Pokud patříte mezi fanoušky Zeldy a zároveň milovníky Ghibli filmů, pravděpodobně si přijdete na své. Celý film je ke shlédnutí na konci tohoto článku.

Tento projekt přichází jen pár týdnů po oficiálním oznámení akčního filmu Zelda. Někteří fanoušci však nereagovali na oznámení hraného filmu nejlépe – mnohem vhodnějším způsobem, jak herní příběh zpracovat, se totiž zdá být animované zpracování. Přesto možná budeme mile překvapeni, až se film dostane do kin, třeba režisér Wes Ball příjemně překvapí.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.