Foto: se svolením Bethesda

Za rok se dočkáme Starfieldu, Bethesda na něj láká sedmiminutovým videem

Koncem příštího roku bychom se měli dočkat vydání hry Starfield pro PC a Xbox X/S. Vývojářské studio Bethesda přitom zvolilo zajímavou reklamní strategii a místo toho, aby hráče nalákala na další klasický trailer (jednoho už jsme se v minulosti dočkali – viz tento článek), připravila si pro ně krátký sedmiminutový dokument Into the Starfield: The Endless Pursuit, v němž se střídají záběry na samotné tvůrce, kteří hovoří (nejen) o vzniku této novinky, s řadou krátkých záběrů, které prezentují vývoj studia Bethesda a herních světů, které v průběhu let vybudovalo. Dočkáme se však i několika ukázek přímo z připravované vesmírné novinky.

Vzhledem k tomu, že řada stávajících her tohoto studia je především o prozkoumávání krajiny herního světa (například hry ze sérií Elder Scrolls či Fallout), průzkum vesmíru v chystané hře Starfield je v podstatě dalším logickým krokem. Nicméně výtvarný ředitel Matt Carofano poznamenal, že Starfield má podstatně „realističtější a vědecky podložené základy“, což jednoduše znamená, že se bude daleko více podobat reálnému světu než třeba fantasy prostředí Skyrimu.

Ředitel Bethesdy Todd Howard také prozradil, že Starfield nabídne hned dva možné začátky hry, což bude zajímavým zpestřením. Většina her totiž nabízí klasicky pouze jeden možný začátek, v rámci nějž hráč poprvé spatří herní svět a začne se s ním seznamovat.

Ačkoli zmíněné video (celé si jej můžete prohlédnout níže) neprozrazuje mnoho podrobností o tom, co bude Starfield zač, přeci jen nám některé nové informace přináší. V příštích měsících navíc můžeme dočkávat další podrobnosti, a to pravděpodobně až do té doby, než Starfield 11. listopadu 2022 vyjde.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.