Zdroj: Youtube

Záhadný kovový monolit se objevil také v Kalifornii a Rumunsku

Záhadný kovový monolit, který byl v polovině listopadu objeven v poušti v Utahu, se stal velmi rychle internetovým fenoménem. Lidská společnost má ráda záhady a stejně jako se sloup v poušti objevil (podle některých analýz fotografických podkladů Google Maps byl na odlehlém místě několik let), zase se ztratil.

Nyní příběh záhadných sloupů pokračuje, protože se během uplynulých dní objevily dokonce dva další. Druhý sloup byl objeven v Rumunsku a třetí se objevil na vrcholu jednoho kopce v Kalifornii. Místní noviny jej popsaly jako „trojstěnný obelisk, který vypadal jako by byl vyrobený z nerezové oceli. Na výšku měřil přes tři metry a jedna strana trojúhelníků měřila přibližně půl metru. V každém rohu je patrný svár a evidentní jsou také nýty, z nichž se zdá, že jde o plášť připevněný ke konstrukci.

Na instagramu se objevilo také údajné svědectví Rosse Bernardse, podle nějž byl sloup z Utahu odstraněn skupinou mužů v automobilech, nepotřebovali k tomu žádné speciální nástroje, jednoduše objekt vzali a odnesli. To, jestli je sloup, který se náhle objevil v Kalifornii totožný s tím, který zmizel z Utahu, není jasné.

O Rumunském objevu se mluví jako o kopii, a i tento objekt byl odstraněn. Rumunský sloup byl podle svědků mnohem hůře proveden, než jeho americký zdroj (ačkoliv pravděpodobně nikdo neviděl oba dva).

O celou záležitost se v USA zajímají i místní  úřady, avšak panuje obecná shoda na tom, že mají podobnou šanci záležitost objasnit, jako kdokoliv jiný bez jejich pravomocí.

Zdroj: ladbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.