Foto: se svolením CD Projekt Red

Zaklínač 3 již brzy získá next-gen aktualizaci, podívejte se, jaká vylepšení přinese

Společnost CD Projekt Red se konečně podělila o gameplay trailer k chystané „next-gen aktualizaci“ hry Zaklínač 3: Divoký hon. Přepracování tohoto oblíbeného akčního RPG přinese detailnější vyobrazení postav (s texturami v rozlišení 4K), vylepšené světelné efekty, technologii ray-tracing a další kosmetická vylepšení.

Geralt díky této aktualizaci vypadá podstatně reálněji než kdy dříve a například i odrazy ve vodě jsou uvěřitelnější. Nepřekvapí, že po této aktualizaci bude hra celkově vypadat o něco lépe než originál z roku 2015. Každopádně je potřeba dodat, že ne všechny změny budou výrazné natolik, abychom si jich na první pohled všimli.

Update kromě aktualizace grafiky přináší také vylepšení hratelnosti, cloudové ukládání a nový obsah inspirovaný seriálem Zaklínač od Netflixu. Hrát můžete při 60 snímcích za sekundu a fotografický režim vám umožní pořizovat snímky typicky ponuré krajiny ve hře.

Aktualizace pro next-gen (ve skutečnosti pro současnou generaci) bude k dispozici od 14. prosince na PC, PS5 a Xboxu řady X/S. Nejedná se ale o plnohodnotné pokračování nebo dokonce remake.

Třetí hra ze série Zaklínač se opět odehrává ve fiktivním světě založeném na slovanské mytologii. Hráči hrají za postavu Geralta z Rivie, nájemného zabijáka známého jako Zaklínač. Hráči bojují pomocí zbraní i magie, plní úkoly a komunikují s okolním světem. Zajímavostí jsou tři možné konce hry, které jsou ovlivněny volbami hráče.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.