Zalman Z11 Plus HF1 univerzální case pro výkonný počítač

Jednou z věcí, kterou je při stavbě vlastního PC zvážit je výběr správné počítačové skříně. Na ní záleží, jak bude vaše PC vypadat, jak budou komponenty uvnitř chráněny a chlazeny. Case Zalman Z11 Plus HF1 nabízí praktické řešení za dobrou cenu.

Skříň má rozměrové standardy ATX Mid Tower, takže není úplný drobeček, o to víc se do ní však vejde. Nabízí 8 volných pozic pro pevné disky (6x HDD 3,5 a 2x HDD 2,5), které lze také využít pro instalaci dodatečných USB portů, mechanik nebo jako prostor pro vodní chlazení. Spodní část casu je vyhrazena pro standardní napájecí zdroj formátu ATX s prachovými filtry kolem, které pomáhají udržet vnitřek PC v maximální možné čistotě. Kromě základních desek o formátu ATX je tato skříň kompatibilní i s menšími formáty microATX nebo Mini-ITX. Díky vnitřním rozměrům, nemá Zalman Z11 Plus HF1 problém s žádným z běžně dostupných komponentů na trhu.

Vnitřní chlazení skříně zajišťuje 5 ventilátorů, které se starají o maximální tepelný komfort a jsou téměř bezhlučné. K dispozici jsou navíc dvě volné pozice pro přídavné ventilátory. Vzhled casu působí velmi futuristicky a tajemně díky kombinaci černého kovu, červených plastů a podsvícení. Jeho design vynikne hlavně při menším množství světla.

Zalman Z11 Plus HF1 dokáže poskytnout dostatek prostoru velkému množství komponentů a je tak vhodný nejen pro hráče počítačových her, ale i pro ty, kdo chtějí mít silné dobře vypadající PC. Jeho cena 1499 Kč je velmi dobrá a nikomu díru do kapsy neudělá.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.