Značka Yenkee představuje vlastní herní ligu

 

Herní značka Yenkee je na českém herním trhu od roku 2012 a upozornila na sebe několika povedenými akcemi, jako byla “Bitva Barev” nebo “Bitva Barev: Povstání”, do kterých zapojili několik známých youtuberů.

Nyní si pro hráče přichystal Yenkee další překvapení a tím je herní liga. Ta se bude odehrávat na portále ESL gaming a první hra, která bude její součástí je “Clash Royale”. V průběhu toho roku by měly proběhnout celkem dvě sezóny, ta první, která startuje výše zmíněným turnajem, by měla mít dohromady 12 turnajů. Poslední z nich by se měl uskutečnit 3.5.2018.

Společnost Yenkee chce podpořit vznikající herní komunitu kolem hry Clach Royale. V jednotlivých zápasech a turnajích budou moci hráči sbírat body, které budou moci následně vyměnit za produkty značky Yenkee. Ceny od této značky budou také čekat na vítěze jednotlivých turnajů.

Yenkee hodlá tento rok vstoupit do světa online gamingu hned s několika projekty. „Chceme navázat na vlnu Bitvy Barev z minulého roku a nadále spolupracovat s YouTube herní komunitou. První vlaštovkou je turnaj v Clash Royale, který se koná již 15.2.2018, a odstartuje tak první sezónu Yenkee Ligy. Její pokračování je naplánováno na podzim, o hře se ještě rozhodneme,“ doplňuje Goran Setler, zástupce značky Yenkee.

Více informací o dalších turnajích sezóny naleznete na facebooku značky Yenkee. Další turnaje by měly probíhat zhruba s týdenním odstupem. Přihlásit se nich můžete zde.

Zdroj: Tisková zpáva Yenkee

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.