Foto: Unsplash

Známe další podrobnosti o Galaxy Buds 2 – čekají nás nové funkce i barevná provedení

Představení nových produktů od Samsungu se dočkáme na Galaxy Unpacked již 11. srpna. A ačkoli už z řady dřívějších úniků víme, co nás víceméně čeká, nyní jsme se dozvěděli další podrobnosti, a to konkrétně o bezdrátových sluchátkách Galaxy Buds 2.

Nový únik pochází od Tima Schneebergera, který našel ranou beta verzi dosud nevydaného doplňku pro Galaxy Buds 2. Mnoho informací je přitom zcela nových. A tak zatímco jsme v rámci Galaxy Buds 2 viděli již pouzdro i samotná sluchátka, nové fotografie nám tato sluchátka ukazují kromě černé, bílé a fialové, také v šedozelené a žluté barvě, což jsou dva nové odstíny.

Co se týče funkcí, nová sluchátka se pochlubí jednou novinkou – aktivním potlačením hluku pouze při nasazení jednoho sluchátka. Dosud přitom bylo možné ANC využít pouze tehdy, pokud měl uživatel nasazena obě dvě sluchátka. Nově bude k dispozici také „interaktivní výukový program“, který uživatele provede lekcemi správného nošení sluchátek (tedy podobně jako u Buds Live). Uživatel také bude moci individuálně zapínat nebo vypínat jednotlivá gesta pro ovládání (jedno poklepání, dvojité poklepání, trojité poklepání, dotyk a podržení).

Při srovnání s Buds Pro ale bude chybět několik funkcí – 360stupňový zvuk a prozatím se zdá, že chybí i možnost dvojitým poklepáním ovládat hlasitost a v rámci ANC není k dispozici ani možnost „high/low“.

Co se týče kapacity baterie, každé jednotlivé sluchátko bude mít 61 mAh, zatímco pouzdro bude mít kapacitu 472 mAh. Samsung Galaxy Buds 2 mají pouzdro ve tvaru oblázku a zdá se, že každé sluchátko má na vnější straně dva mikrofony. Na vnitřní straně se nacházejí nabíjecí vstup a optické senzory. Nezdá se, že by ve srovnání s modely Galaxy Buds a Galaxy Buds+ došlo k nějakým velkým změnám.

Každopádně do představení zbývají ještě zhruba tři týdny a je možné, že se nakonec dočkáme ještě dalších změn.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.