Foto: se svolením Android Headlines

Známe datum, kdy se s největší pravděpodobností konečně dočkáme Samsungu Galaxy S21 FE

Podle nejnovějších zpráv společnosti Samsung se zdá, že bychom konečně mohli začít mít jasno v tom, kdy se dočkáme telefonu Galaxy S21 FE. Přestože totiž o jeho uvedení slýcháme opakovaně již delší dobu, bylo několikrát odloženo. Kvůli tomu o chystané novince již víme vše, a čekáme tak pouze na její oficiální uvedení na trh.

Již dříve jsme se přitom dozvěděli, že Samsung plánuje uvést S21 FE na trh v lednu příštího roku. Jon Prosser však tuto informaci dále upřesnil a tvrdí, že Samsung uspořádá hned dvě akce Unpacked – jednu v lednu a druhou v únoru. Na jedné představí Galaxy S21 FE a na druhé Galaxy S22.

Přičemž Galaxy S21 FE bychom se podle Prossera měli dočkat na lednové akci Unpacked. Známý leaker také tvrdí, že Samsung tuto událost uspořádá již čerstvě začátkem roku, konkrétně 4. ledna 2022, přičemž S21 FE by měl být k dispozici od 11. ledna. Prosser dále uvedl, že tento telefon si uživatelé nebudou moci předobjednat.

Zhruba o měsíc později po představení S21 FE Samsung uspořádá druhou akci Unpacked, na které představí řadu Galaxy S22. Událost by se měla konat konkrétně 8. února. Na rozdíl od netrpělivě očekávaného telefonu S21 FE smartphony nejnovější řady S22 bude možné předobjednat (a to již od 8. února), prodávat by se měly začít přibližně od 18. února.

Zdroj: pocketnow.com