Zdroj: nupgrade.com

Známe konkrétní modely a ceny nové řady chytrých hodinek Galaxy Watch 3

Nejnovější úniky prozrazují, jaké konkrétní modely a ceny nejnovější řady chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 3 můžeme očekávat. Tyto informace zveřejnil na svém twitterovém účtu Evan Blass.

V minulosti přitom již došlo k řadě úniků. Víme tak například, jakých funkcí, certifikace či vzhledu se u řady Galaxy Watch 3 dočkáme. Nyní však Evan Blass zveřejnil seznam konkrétních modelů. Podle jeho tweetu Samsung nabídne devět modelů chytrých hodinek. Na výběr budou tři barevné varianty: černá, stříbrná a bronzová/zlatá, z čehož některé budou k mání ve dvou odlišných velikostech – větří 45 mm a menší 41 mm. Jednotlivé modely se budou lišit také tím, zda disponují pouze rozhraním Bluetooth nebo i LTE.

Přehled všech modelů je následující:

Velikost (v mm) Barva Materiál Podpora
45 černá titan Bluetooth
45 černá nerezová ocel Bluetooth
45 černá nerezová ocel LTE
45 stříbrná nerezová ocel Bluetooth
45 stříbrná nerezová ocel LTE
41 stříbrná nerezová ocel Bluetooth
41 stříbrná nerezová ocel LTE
41 bronzová/zlatá nerezová ocel Bluetooth
41 bronzová/zlatá nerezová ocel LTE

Co se týče cen, nejlevnější modely by měly začínat na 400 dolarech (tedy zhruba 10 tisících korun bez daně), půjde přitom o varianty pouze s rozhraním Bluetooth. Cenovky hodinek s podporou LTE by se měly vyšplhat až na 600 dolarů (asi 14 tisíc korun bez daně).

Je přitom pravděpodobné, že bychom se vydání nových chytrých hodinek od Samsungu mohli dočkat již před další událostí Galaxy Unpacked. Budeme proto muset počkat do 22. července, abychom zjistili, zda je to pravda.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.