Foto: se svolením Honor

Známe termín, kdy Honor představí špičkovou řadu smartphonů Magic 3

Zatímco řada Honor 50 se od 16. července začala prodávat v Číně a dva z celkem tří modelů (konkrétně Honor 50 a 50 Pro) se dostanou i na český trh, Honor již chystá uvedení dalších zařízení tentokrát v rámci řady Magic. A zatímco řadu Honor 50 řadíme spíše do střední třídy, modely chystané řady Magic 3 již budou regulérně patřit mezi vlajkové telefony.

Dříve se objevily spekulace o tom, že Honor novou řadu představí v průběhu srpna. Nyní však máme oficiální informace od samotného výrobce. Společnost Honor totiž rozeslala pozvánky na prezentační akci, která se uskuteční příští měsíc – řada Honor Magic 3 bude představena konkrétně 12. srpna v 18:30 našeho času. Celá akce bude živě přenášena online na globálních stránkách společnosti Honor a dalších streamovacích webech.

Na pozvánce si můžeme všimnout také zajímavého detailu, který vypadá jako velký snímač fotoaparátu. Můžeme tedy očekávat, že se telefon pravděpodobně pochlubí velmi slušným fotografickým hardwarem. Bohužel ale žádné další informace z pozvánky nevyčteme. Co ale víme již z dřívějška, je to, že celá řada Magic 3 bude s jistotou poháněna Snapdragonem 888 Plus, tedy nejnovějším vlajkovým čipsetem od Qualcommu.

Co se dalších specifikací týče, ty pocházejí z řady úniků. Například podle známého leakera Digital Chat Station má nová řada Magic 3 kódové označení Elizabeth. Jeden z modelů této řady by navíc mohl být vybaven 6,76palcovým OLED displejem, který by měl disponovat dvěma průstřely a rozlišením 2 772 x 1 344 pixelů (QHD+). Podle jiného úniku by telefony mohly podporovat buď 66W nebo 100W rychlé kabelové nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení. Nová řada by se měla skládat celkem ze tří smartphonů s modelovými čísly ELZ-AN00, ELZ-AN10, ELZ-AN20.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.