Foto: se svolením Microsoft

Aplikace Seznamy od Microsoftu jsou nyní dostupné pro iOS, Android a web pro všechny uživatele

Aplikace pro správu úkolů Seznamy Microsoft je nyní dostupná pro všechny uživatele. Tato aplikace, která byla spuštěna v roce 2020, byla původně omezena pouze na firemní a podnikové uživatele, loni pak byla v omezené verzi zpřístupněna ostatním. Společnost Microsoft nyní umožňuje přístup k této bezplatné verzi aplikace každému, kdo má účet Microsoft, pro systémy iOS a Android i web.

Aplikace umožňuje vytvářet, spravovat a sdílet seznamy napříč zařízeními, doplněné o připravené šablony pro úkoly, jako je správa výdajů, tvorba receptů, nápady na dárky a mnoho dalšího. Seznamy můžete snadno sdílet s kolegy, přáteli a rodinou, do seznamu tedy může přispívat více lidí. Základní zobrazení je ve formě mřížky, ale můžete seznamy také přepnout do zobrazení kalendáře nebo vlastního rozvržení. Seznamy můžete také exportovat do souborů CSV, což usnadňuje import dat do jiných aplikací a služeb.

Seznamy Microsoft jsou v současné době v předběžném náhledu na adrese lists.microsoft.com a prostřednictvím specializovaných aplikací pro iOS a Android. Společnost Microsoft prozatím neoznámila, zda plánuje aplikaci pro stolní počítače, ani kdy uvolní konečnou verzi aplikace.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.