Apple „leaknul“ na svůj vlastní web názvy nových iPhonů

Apple na svůj web jen několik hodin před startem svého eventu „leaknul“ názvy nových iPhonů. Podle všeho se dočkáme iPhonu Xs, iPhonu Xs Max a iPhonu Xr. Web je momentálně nedostupný.

Únik měl podobu sitemapového XML souboru, který popisoval produkty, jež bude možné si koupit, včetně podpory AppleCare nebo pouzder na telefony – právě v souvislosti s nimi byly uvedeny i názvy telefonů. Kromě toho je v něm zaneseno, že iPhone Xr bude mít úhlopříčku 6,1 palců, bude k dostání ve variantách s 64, 128 a 256 GB vnitřní paměti a dostupný v bílé, černé, červené, korálově červené, žluté a modré barvě. U ostatních modelů soubor takové informace neuvádí.

Podle dalšího nového „leaku“, zveřejněného uživatelem Twitteru Saranshem Katariou, bude event Applu trvat přibližně dvě hodiny, přičemž nejvíce času (30–40 minut) by měl šéf společnosti Tim Cook věnovat představení iPhonu Xs a Xs Max (v této sekci se prý představí i nová generace sluchátek AirPods a dojde k oznámení data dostupnosti nabíjecí podložky AirPower).

Uvedení čtvrté generace chytrých hodinek Apple Watch bude údajně vyhrazeno 20–30 minut, představení iPhonu Xr zabere údajně 15–20 minut, úvodní řeč s „menšími oznámeními“ prý potrvá od 10–15 minut a na oznámení updatů týkajících se obecně iPhonů a chytrých hodinek si Apple údajně vyčlenil 5–10 minut.

Očekávaný event začíná v 18:45 a my jej pro vás budeme živě komentovat.

 

Zdroj: theverge.com, twitter.com, 9to5mac.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.