Foto: se svolením Ubisoft

Assassin’s Creed Mirage vyjde 6. června pro iPhony a iPady

Máme pro vás skvělou zprávu: Assassin’s Creed Mirage brzy dorazí na iPhone a iPad. Nejnovější díl z roku 2023 bude k dispozici pro iPhone řady 15 Pro a iPady s čipem řady M již 6. června.

Ubisoft tvrdí, že mobilní verze tohoto AAA titulu nabízí stejný zážitek jako konzolová verze, ale s upraveným ovládáním na dotykovém displeji. IGN uvádí, že Ubisoft potvrdil, že mobilní hra bude podporovat hardwarové ovladače MFi, jako jsou Backbone One a Razer Kishi Ultra.

Ubisoft dále informoval, že Assassin’s Creed Mirage podporuje cross-progres a cross-save prostřednictvím Ubisoft Connect, takže hráči mohou pokračovat tam, kde skončili, bez ohledu na platformu. Hra vyšla v říjnu pro PC, PS5/4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Řada kritiků hodnotí Assassin’s Creed Mirage velmi pozitivně. V rámci celé série jde podle nich o krok tím správným směrem. Hra bude ke stažení zdarma v 90minutové zkušební verzi. Poté bude možné pokračovat ve hře na jakémkoli kompatibilním iPhonu nebo iPadu za 50 dolarů. Hru si můžete již nyní předběžně rezervovat v App Store.

Zdroj: engadget.com