Foto: Ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla získala aktualizaci, umožní vypnout animace a přináší řadu oprav

Pokud patříte mezi vášnivé hráče oblíbené akční adventury Assassin’s Creed Valhalla, pravděpodobně vás potěší nejnovější aktualizace 1.2.1. Studio Ubisoft v jejím rámci přidává užitečnou funkci, díky níž lze při hře ušetřit spoustu času, celkový postup je proto rychlejší.

O co se konkrétně jedná? Hráči mají nově k dispozici možnost vypnout krátké animace, které doprovázejí smrt jejich postavy. Ačkoli jde pouze o krátké několikasekundové filmové sekvence, pokud patříte mezi skalní hráče Valhally, dobře víte, že i tyto krátké pasáže se postupně nasčítají, kromě toho může být jejich opakované sledování po čase otravné a obtěžující.

Kromě této funkce zmíněný update přinese do hry také tři nové dovednosti: Cold Rage, Eye of the North a Intense Rage. Například Eye of the North umožní přesně zamířit lukem na cíl i v případě, že na vás zrovna někdo útočí.

Není s podivem, že – podobně jako u všech předchozích aktualizací – Assassin’s Creed Valhalla nyní získá také celý seznam oprav chyb. Bohužel Valhalla se s řadou bugů potýká již od svého vydání. Často přitom nejde o drobné nedodělky, ale i o podstatné chyby, které mohou hráči velmi znepříjemnit jeho postup vpřed.

Aktualizace 1.2.1 ale také položí základy pro velké DLC Valhalla Wrath of the Druids. Ačkoli toto netrpělivě očekávané rozšíření mělo vyjít již 29. dubna, nakonec byl termín vydání odložen, a dočkáme se ho proto až 13. května. Vývojáři tento odklad obhájili tvrzením, že potřebují více času na vylepšení tak, aby byl hráčský zážitek naprosto dokonalý.

Výše zmíněný update je již nyní dostupný na konzolích Xbox, PlayStation, a na PC, Stadia a Amazon Luna.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.