Foto: se svolením Apple

Beats a Kim Kardashian vytvořily řadu módních sluchátek v barvě kůže.

Kim Kardashian se spojila se společností Apple a vytvořila vlastní verzi sluchátek Beats Fit Pro. Nová kolaborace Beats x Kim je k dispozici ve třech barvách kůže, které mají podle Kardashianové „splynout s prostředím nebo [v něm] vyniknout.”

Sluchátka slibují být jak módním doplňkem, tak nabídnout maximální pohodlí při každé aktivitě. Pod plastem v barvě kůže se tak nadále skrývají standardní bezdrátová sluchátka Beats Fit Pro, která zajišťují více jak 6 hodin poslechu s 18 hodinami navíc, při nabíjení v příruční powerbance. Dohromady tedy můžete hudbu přes stylová sluchátka Beats x Kim poslouchat déle než 24 hodin bez potřeby síťového napájení, jak uvádí Apple na svých oficiálních stránkách. Sluchátka jsou nadto plně kompatibilní nejen s Apple produkty, ale i s Android zařízením.

Nečekejte však, že tuto limitovanou edici najdete na obvyklých místech. Sluchátka se až 17. srpna dostanou do maloobchodů. Osobní prodej je omezen na 10 obchodů Apple (včetně 5. Avenue, Regent Street a Champs-Élysées) a také na několik módních řetězců a obchodních domů. Na internetu se začnou prodávat 16. srpna v 10:00 SELČ.

Zdroj: engadget.com, apple.com

Foto: se svolením Apple
Foto: se svolením Apple