Foto: se svolením 343 Industries

Bezplatný multiplayer Halo Infinite už je dostupný

Společnost Microsoft si u příležitosti 20. výročí Xboxu připravila řadu překvapení. Například kromě speciální edice konzole Xbox Series X, jež vznikla ve spolupráci s módní značkou Gucci, či rozšíření seznamu zpětně kompatibilních her pro Xbox o 76 nových titulů, jsme se nyní dočkali další skvělé zprávy: vyšel bezplatný multiplayer Halo Infinite.

Ten přitom vyšel dřív, než jsme očekávali, a to i přesto, že se v posledních dnech začaly šířit zvěsti o tom, že Microsoft jej vydá dříve než plnou hru (ta by měla dorazit až 8. prosince). Takto brzy jej čekal málokdo. Nicméně je tomu tak a režim pro více hráčů je již nyní k dispozici na konzolích Xbox One, Xbox řady X/S a na PC. Hráči k němu získají přístup prostřednictvím služby Xbox Cloud Gaming.

Skvělou zprávou je i to, že Microsoft dodržel svůj slib a multiplayer je skutečně dostupný pro všechny zdarma. Ačkoli jde o betu, případné obavy nejsou namístě. Jde totiž o plnohodnotnou multiplayerovou část hry, která obsahuje všechny mapy sezóny 1, battle pass a všechny základní režimy včetně arénového klání 4v4, týmových bitev 12v12 nebo třeba tréninkové simulace Academy.

8. prosince se hráči mohou těšit i na příběhovou část hry, za kterou si však již budou muset zaplatit, a to 60 euro (tedy zhruba 1 500 korun). Do té doby ale nemusíte čekat, váš postup v multiplayeru se totiž přenese. Nicméně verze, která vyjde začátkem prosince, nebude úplná – chybět budou kooperace v kampani a režimy Forge (těch se dočkáme později).

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.