Foto: se svolením Blizzard

Blizzard v animovaném traileru ukázal nové skiny Transformers

Společnosti Blizzard a Hasbro odhalily skiny Transformers pro nadcházející hru Overwatch 2. Obě společnosti dnes na kanálu Overwatch na YouTube zveřejnily animovaný trailer (ke zhlédnutí na konci článku), který ukazuje skiny založené na třech Autobotech a jednom Decepticonovi.

Z traileru je patrné, že skiny Transformers představují Reinhardta, Bastiona, Illariho a Ramratta. Reinhardt bude cosplayovat Optima Prima, neohroženého vůdce Autobotů, Bastion bude Bumblebee, Illari bude Arcee a Ramratta bude obávaný vůdce Decepticonů, Megatron.

Crossover Transformers přichází v návaznosti na květnovou spolupráci hry s Porsche, která proměnila nejnovější modely vozů německé společnosti v D.Va a Pharaha. Začátkem tohoto roku se hráči mohli během spolupráce s Cowboy Bebop obléknout do Cassidyho jako Spikea Siegela či Ashe jako Faye Valentine. V loňském roce fanoušci oblékli Doomfista do skinu Saitama z dalšího hitového anime One-Punch Man.

Blizzard neuvedl cenu skinů Transformers ani se nezmínil o tom, zda je bude možné získat zdarma jako odměnu během hraní. Pro srovnání, skiny Cowboy Bebop a Porsche stály hodně peněz, takže se dá očekávat, že za skiny Transformers také utratíte nemalý obnos.

Zdroj: engadget.com