Foto: se svoelním Garmin

Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus nabízí oproti loňskému modelu něco navíc

V rámci veletrhu CES 2022, který se konal začátkem ledna, společnost Garmin představila nové chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus. Tento model je vylepšenou verzí loňského modelu Garmin Venu 2 – zachovává si všechny nejlepší funkce a zároveň přidává něco navíc. Konkrétně s nimi uživatelé získají také vestavěný mikrofon pro hovory, animované tréninky přímo na obrazovce a další navigační tlačítko.

Nové hodinky Garmin Venu 2 Plus mají 43mm pouzdro s rámečkem z nerezové oceli a 20mm silikonový řemínek s rychlozapínáním. AMOLED displej je velký 1,3 palce a disponuje ochranným sklem Gorilla Glass 3 a funkcí Always On.

Tyto chytré hodinky nabízejí celou řadu funkcí pro sledování kondice. Uživatelé si mohou vybrat z více než 25 indoorových a GPS sportovních aplikací, včetně chůze, běhu, HIIT (vysoce intenzivního intervalového tréninku), jízdy na kole, plavání, pilates, jógy, indoorového lezení, turistiky, pokročilého silového tréninku a dalších. Kromě toho nabízí Venu 2 Plus také více než 75 animovaných tréninků pro kardio, jógu, posilování a HIIT, díky čemuž se můžete na správné provedení techniky podívat přímo na zápěstí.

Další z novinek Venu 2 Plus je vestavěný mikrofon, který uživatelům umožňuje přímo ze zápěstí telefonovat nebo ovládat hlasové asistenty, mezi něž patří Google Assistant a Siri. Samozřejmostí je také stahování hudebních playlistů (až 650 skladeb) ze služeb Spotify, Amazon Music a Deezer4. Hodinky také podporují bezkontaktní platby PayTM. Garmin uvádí, že výdrž baterie je až 9 dní v režimu chytrých hodinek, až 24 hodin v režimu GPS a až 8 hodin v režimu GPS s hudbou.

Garmin Venu 2 Plus se prodává ve třech barevných provedeních: černé, bílé a šedé. V České republice jsou již dostupné a lze je pořídit se za cenu 11 590 korun.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.