Foto: se svolením Asus

Co nabízí ROG Phone 6 ve speciální edici Batman?

Kromě nových modelů ROG Phone 6D a ROG Phone 6D Ultimate společnost Asus představila také speciální edici ROG Phone 6, a to ROG Phone 6 Batman Edition. Tato batmanovská edice má stejný hardware jako vanilkový ROG Phone 6 ze začátku tohoto roku, ale nabízí nový design, některé softwarové vychytávky a pochopitelně přichází i s několika doplňky s tématikou Batmana.

ROG Phone 6 Batman Edition má polomatnou povrchovou úpravu zadní strany s logem Batman Aura RGB. Společnost Asus na zařízení nahradila ikonu čtečky otisků prstů v displeji žlutým logem Batmana a přidala nové animace nabíjení, zvuky, vlastní obrazovku pro volání a přizpůsobení Always On Display. Nabízí také několik tematických změn uživatelského rozhraní, včetně exkluzivního balíčku animovaných motivů a živých tapet.

ROG Phone 6 Batman Edition je dodáván ve vlastním odolném pouzdře s logem Batman X ROG. Celkem na uživatele čekají tři doplňky s motivem Batmana – pouzdro Batman Aero Case, vysouvač SIM karty s emblémem Netopýra se stojánkem a miniprojektor USB-C Bat Signal.

Jak jsme již zmiňovali výše, ROG Phone 6 Batman Edition je vybaven stejným hardwarem jako běžný ROG Phone 6. Nabízí 12 GB RAM, 6,78palcový 165Hz AMOLED displej a 256GB UFS 3.1 úložiště. Zařízení je vybaveno trojicí fotoaparátů na zadní straně – 50Mpx primárním snímačem IMX766, 12Mpx ultraširokoúhlým snímačem a 5Mpx makrem. Na přední straně najdeme 12Mpx selfie fotoaparát.

Potěší také masivní 6 000mAh baterie s podporou 65W rychlého kabelového nabíjení, stereofonní reproduktory či 3,5mm konektor pro sluchátka. Uvnitř najdeme SoC Dimensity 9000 Plus od MediaTeku. Cena by měla začínat na 1 199 eurech (v přepočtu tedy asi na 30 tisících korun).

Zdroj: xda-developers.com