Foto: se svolením Evan Blass

Další únik ukazuje, jak bude vypadat supervýkonná Motorola Frontier

O tom, že Motorola pracuje na vlajkovém telefonu nové generace s kódovým označením Frontier, jsme se dozvěděli minulý měsíc. V rámci tohoto prvního úniku jsme zjistili také to, že novinka nabídne špičkový hardware (včetně vlajkového čipsetu od Qualcommu), velmi rychlé nabíjení a výkonný fotoaparát. Nynější únik poskytl vůbec první pohled na design telefonu.

Informace pocházejí od známého leakera Evana Blasse. Ten zveřejnil kvalitní render Motoroly Frontier, který odhaluje design telefonu z několika úhlů. Na první pohled je patrné, že smartphone má výrazný design, který se liší od předchozích telefonů Motorola. Telefon disponuje zakřivenými zády s logem Moto batwing uprostřed. Nejzajímavější je však velký kruhový snímač fotoaparátu v levém horním rohu. Podle všeho by mělo jít o 194Mpx snímač s úhlopříčkou 1/1,5 palce a podporou OIS. Hlavní fotoaparát doplňují ještě dva další snímače a LED blesk. Podle předchozích zpráv by mělo jít o 50Mpx ultraširokoúhlý snímač a 12Mpx teleobjektiv IMX664.

Přední strana se chlubí zakřiveným displejem s výřezem pro selfie kameru. Ve spodní části telefonu se nachází slot pro SIM kartu, port USB typu C a reproduktor. Podle předchozích úniků by Motorola Frontier údajně měla být vybavena 6,67palcovým FHD+ OLED displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz. Pohánět ji bude čipset Qualcomm s kódovým označením SM8475 (což by mohla být varianta Plus Snapdragonu 8 Gen 1). Telefon prý také nabídne rekordně rychlé nabíjení, a to až 120W kabelové a 50W bezdrátové.

Nicméně stále je potřeba mít na paměti, že jde o neoficiální informace. Představení telefonu se ale můžeme dočkat brzy vzhledem k tomu, že uvedení řady Moto Edge 30 už je za rohem.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.