Foto: se svolením Sony

Dave the Diver přichází na PS5, na jaře se můžeme těšit na DLC Godzilla

Hra Dave the Diver přichází na PS5 a PS4 poté, co v červnu vyšla na PC a koncem října dorazila na Switch. Tento průlomový hit z roku 2023 získal na The Game Awards ocenění Indie hra roku a byl zařazen do žebříčku nejlepších her roku 2023 podle serveru Engadget. Na konzole od Sony dorazí v dubnu a v květnu ji bude následovat crossoverové DLC Godzilla.

Ve hře budete přes den prozkoumávat rozsáhlý podmořský svět plný záhad a v noci řídit sushi restauraci. Jak napsal Lawrence Bonk z Engadgetu: „Denní dobrodružství jsou něco jako podvodní Metroidvania, zatímco noční správa restaurace je kombinací simulace Kairosoft a arkádové klasiky Tapper.“ Ačkoli to možná zní trochu zvláštně, pravdou je, že tato kombinace perfektně funguje.

Společnost Sony se chlubí tím, že hra podporuje technologii DualSense. „Haptika ovladače nabízí realistický pocit, jako když háček ryby tahá za vlasec,“ napsala společnost v oznámení na blogu. „Adaptivní triggery reagují různě podle toho, jakou zbraň používáte, takže boj a rybaření jsou ještě realističtější.“

Co se týče DLC Godzilla, zatím toho nevíme mnoho, kromě toho, že přinese velká monstra číhající v hlubinách. Níže se můžete podívat na trailer k Dave the Diver na PlayStation, včetně krátké ochutnávky Godzilly na konci.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.