Foto: Disney

Disney+ má už více než 150 milionů předplatitelů, Hulu a ESPN také rostou

K 2. červenci 2022 dosáhl počet předplatitelů služby Disney+ celosvětově 152,1 milionu. Za poslední rok tedy vzrostl počet předplatitelů této streamovací služby o celých 31 %. Ve Spojených státech a v Kanadě má Disney+ 44,5 milionu předplatitelů – přičemž celkový počet předplatitelů této služby na celém světě je 93,6 milionu. Zbývajících 58,4 milionu pochází ze služby Disney+ Hotstar, která od roku 2021 vzrostla o 13,5 milionu.

V květnu tohoto roku společnost Disney oznámila, že uzavřela čtvrtletí se 137,7 miliony předplatitelů služby Disney+, což znamená, že jen za poslední tři měsíce získala streamovací služba dalších 14,4 milionu předplatitelů. Disney pravidelně pokračuje ve vydávání vlastních originálních seriálů, přičemž v posledním čtvrtletí byly uvedeny seriály Obi-Wan a Ms. Marvel, což jsou dva nové seriály odehrávající se ve vesmírech Star Wars a Marvel.

Roste také ESPN+, které má nyní 22,8 milionu předplatitelů, což je o 53 % více než v minulém roce. Meziroční nárůst zaznamenala také společnost Hulu. Společnost Hulu zaznamenala celkový nárůst o 8 % na 46,2 milionu. Je více než pravděpodobné, že Hulu bude ve Spojených státech i nadále zaznamenávat růst díky očekávaným filmovým premiérám, jako je například film Prey, který je prequel filmu Predátor.

V nadcházejících měsících toho Disney chystá ještě více. Nový seriál She-Hulk: Attorney at Law dorazí 18. srpna a další seriál Star Wars Andor pak 21. září. Nedávno na Disney+ dorazil také spin-off Toy Story Lightyear.

Zdroj: www.gamespot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.