Dnešní charitativní stream v podání PlayStation Česko bude pomáhat dětem

Charita a dobročinnost se dají dělat různými způsoby. Před několika lety jsme zažili vlnu televizní show, během nichž bylo možné přispívat a posílat zprávy typu DMS na podporu projektů pomáhajících v ČR i v zahraničí. Díky oblibě streamovaného a komentovaného hraní her je dnes možné za zlomek nákladů na televizní show zkusit posbírat peníze na dobou věc a zapojit se může prakticky každý.

Jeden z největších streamů letošního roku, který má za úkol pomoci dobré věci se uskuteční dnes od 14:00 a jeho organizátorem je společnost PlayStation Česko, oficiální zastoupení Sony PlayStation v ČR. Diváci budou mít možnost podpořit projekt DEJME DĚTEM ŠANCI, jež se specializuje na pomoc dětem v dětských domovech, především tedy během jejich přechodu do dospělého života.

Podle příslibů organizátorů se celé akce účastní známé osobnosti, rapeři, herní influenceři a streameři. Všechny z nich spojuje vědomí, že ne každý má v životě takové štěstí jako oni a proto by chtěli vrátit společnosti část toho, co jim dala. Hosté se během streamu budou střídat.

PlayStation Česko svou podporu vyjádřilo i tím, že věnuje do streamu ceny v hodnotě 100 000 Kč, které s odnesou jednotliví přispěvatelé.

Stream můžete sledovat od 14:00 hodin zde. Jeho přesná délka ani program zatím nebyly oznámeny, organizátoři však slibují, že nudit se rozhodně nebudete.

Zdroj: playstation.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.