Do Beat Saberu přibyly vybrané skladby ze hry Rocket League

Rytmický VR hit Beat Saber dostal další hudební balík – tentokrát jde o vybraných šest skladeb ze soundtracku ke hře Rocket League. Balík nazvaný Rocket League x Monster Music Pack také zahrnuje nová prostředí inspirovaná populárním „autovým“ fotbalem.

   Balík konkrétně obsahuje skladby PLAY a ROCK IT od hudebníka Tokyo Machine, Glide (Stephen Walking), LUV U NEED U (Slushii), Shiawase (Dion Timmer) a novou skladbu pro obě hry Test Me, kterou složili společně Dion Timmer a Slushii.

   Ani hráči Rocket League nepřijdou zkrátka –  jsou jim zdarma k dispozici VR bestsellerem inspirované herní předměty.

   Beat Saber již předtím obdržel tři hudební balíky, přičemž druhý lákal na skladby od populární americké poprockové skupiny Imagine Dragons. Nejnovější je stejně jako všechny předchozí dostupný na všechny platformy a jeho cena činí necelých 9 eur.

   Hra, kterou vytvořilo česko-slovenské studio Beat Games, vyšla v květnu minulého roku a velmi rychle si získala přízeň hráčů. Necelý týden po vydání v rámci předběžného přístupu na Steamu se stala nejlépe hodnoceným titulem a může se také pochlubit řadou ocenění (mimo jiné vyhrála na letošním Game Developers Choice Awards cenu za nejlepší VR/AR hru roku) a titulem nejprodávanější hry pro virtuální realitu (za 10 měsíců prodala přes milion kopií).

Zdroj: rocketleague.com, blog.us.playstation.com