Foto: se svolením EA

Do hry FIFA 23 míří Národní ženská fotbalová liga

Již od 15. března se hráči FIFA 23 mohou těšit na nový obsah. Společnost Electronic Arts oznámila, že do hry bude přidáno všech 12 týmů NWSL, a to díky licenčnímu partnerství, které společnost nedávno uzavřela s ligou a hráčskou asociací NWSL. Dvanáct týmů NWSL a všechny sportovkyně, které hrají na jejich soupiskách, přitom budou součástí hry i v budoucnu.

Hra FIFA 23 byla uvedena na trh se všemi 24 týmy ženské superligy a 1. divize ve Velké Británii a Francii. Na obálce hry (konkrétně Ulitmate Edition) se poprvé v historii EA objevila hráčka Chelsea Sam Kerr. Celkově série ušla od FIFA 16 (kdy EA poprvé přidala profesionální hráčky) dlouhou cestu.

Všech 12 týmů NWSL bude k dispozici v rámci herních režimů Kick-Off, v herním režimu Turnaj, stejně jako v online a zápasech pořádaných s přáteli. Pokud budou oba týmy z NWSL, podle EA se hráči dočkají „autentického“ přenosu zápasu. Samostatně společnost přidává možnost hrát v herních režimech Kick-Off a Turnaj Ligu mistrů UEFA žen (UWCL). Přibydou také čtyři nové evropské kluby, včetně Juventusu a Realu Madrid.

„Sportovkyně z NWSL patří k nejlepším na světě a my jsme nadšeni možností dále prezentovat jejich talent prostřednictvím tohoto jedinečného herního zážitku,“ uvedla komisařka NWSL Jessica Bermanová.

FIFA 23 je k dispozici na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.