Foto: se svolením Unbroken Studios

Famfrpálová novinka Harry Potter: Quidditch Champions vyjde 3. září

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Harryho Pottera, jistě vás potěší herní novinka Harry Potter: Quidditch Champions. Tento multiplayerový titul, který byl oznámen v loňském roce, dorazí na PC a konzole 3. září letošního roku.

Hra, která navazuje na loňskou Hogwarts Legacy, slibuje jedinečný famfrpálový zážitek. Na hráče čeká nespočet famfrpálových turnajů v kompetitivním prostředí a další dobrodružství na koštěti. Pokud jste proto záviděli filmovým hrdinům, nyní si můžete famfrpál užít na vlastní kůži.

Hru vyvíjí studio Unbroken Studios proslavené prací na filmu Sebevražedný oddíl a vydá ji společnost WB Games. Harry Potter: Quidditch Champions vyjde na PS5/PS4, Switch, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Ke hraní budou hráči potřebovat online připojení. Pro předplatitele služby PlayStation Plus bude hra k dispozici bez dalších poplatků od 3. do 30. září. V opačném případě bude hra stát 30 dolarů.

Níže se můžete podívat na trailer k datu vydání. Představují se v něm známé postavy z Harryho Pottera, od Harryho, Rona, Hermiony a dvojčat Weasleyových až po menší role, jako je Viktor Krum.

Zdroj: engadget.com