Foto: se svolením EA Sports

FIFA pro telefony představuje nový manažerský režim

Nová aktualizace FIFA Mobile nabízí manažerský režim pro klidnější hraní. Pokud chcete v mobilu raději dohlížet na svůj FIFA Mobile tým, než kontrolovat každý krok svých hráčů, máte nyní příležitost. EA zavedla do mobilních telefonů manažerský režim, ve kterém se budete soustředit spíše na strategii a taktiku než na akci. Režim je dostupný pro Android i iOS.

Vyberete si základní sestavu, v reálném čase nastavíte taktiku (například útok nebo protiútok) a necháte svůj tým hrát. Dokonce můžete zařadit více zápasů do fronty. Příslušná aktualizace hry s manažerským režimem také vylepšuje brankáře, přidává možnosti střídání hráčů a nabízí soupravy pro 30 národních týmů. Aktualizace je k dispozici již nyní.

FIFA Mobile se nicméně nestává manažerským simulátorem – jako je například Football Manager. Nevyhledáváte talenty, netvoříte tréninkové programy, nezápasíte s vedením týmu. Jedná se spíše o fotbalový ekvivalent automatizovaných battlů jako Auto Chess nebo Teamfight Tactics, který nabízí klidnější zážitek a odměňuje více povědomí o dané situaci než rychlé reflexy.

Zdroj: engadget.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.