Foto: Reddit (tagtech414)

Google míří vysoko – nejnovější chytré hodinky Pixel Watch budou patřit mezi vlajkové modely

Podle nejnovějšího úniku se zdá, že Google se svými chystanými hodinkami Pixel Watch příjemně překvapí, půjde totiž o vlajkovou loď. Novinka by tak měla směle konkurovat nejnovějším hodinkám Galaxy Watch od Samsungu a Apple Watch. Zdá se také, že bude možné získat mobilní verzi tohoto nositelného zařízení, jež se mimo jiné pochlubí baterií s kapacitou 300 mAh.

To, že bude existovat mobilní varianta hodinek Pixel Watch, není samozřejmé. Některé chytré hodinky nižší třídy, a dokonce i některé špičkové modely zaměřené na fitness, jsou z hlediska připojení závislé na telefonu. Pokud je proto tento únik přesný (a existuje tedy mobilní verze hodinek Pixel Watch), podporuje to skutečnost, že Google se nesnaží udělat ze svých hodinek menší nebo levnější alternativu, ale přeje si, aby byly zejména atraktivní pro masový trh.

Co se týče baterie, její kapacita zhruba odpovídá velikosti, nicméně dosud nemůžeme říci, co tato hodnota bude znamenat s ohledem na reálnou výdrž. Podobně je velkou otázkou také to, jaký čip Google použije. Bude to Snapdragon Wear 4100 nebo 4100 Plus od Qualcommu? Nebo půjde o v současné době ještě neoznámený čip od Qualcommu nové generace? Čipy Exynos společnosti Samsung, které používá ve svých hodinkách? Vlastní procesor Tensor, jaký Google představil například v hodinkách Pixel 6? Možností je skutečně mnoho, v tomto ohledu je proto obtížné spekulovat.

Podle některých informací bychom se však představení nových hodinek mohli dočkat brzy – Google by totiž mohl nové hodinky Pixel Watch oznámit na své konferenci I/O, která začíná již 11. května. Fotografie zařízení však již unikly a můžete si proto alespoň prohlédnout, jak bude zařízení vypadat.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.