Foto: Unsplash

Google Stadia přidala další dvě hry, které si lze vyzkoušet zdarma

Na konci října jsme vás informovali o tom, že společnost Google přišla se zajímavou novinkou – krátkým hraním na zkoušku. Již v říjnu si tak hráči mohli v některých zemích vyzkoušet hru Hello Engineer.

A ačkoli Google Stadia uživatelům umožnuje vyzkoušet jakoukoli hru. Bylo nutné uhradit 10 dolarů měsíčně v rámci služby Pro. Nyní je to vůbec poprvé, kdy mají hráči možnost vyzkoušet si hru zdarma ještě před jejím zakoupením. Jde tedy o velmi zajímavou nabídku.

Nyní Stadia vedle Hello Engineer na vyzkoušení nabízí další dvě hry: Control: Ultimate Edition a Riders Republic.

První z těchto her Control: Ultimate Edition nedávno vyšla přímo pro tuto platformu. Ultimate Edition obsahuje jak základní hru Control, tak i všechna rozšíření, která pro ni byla vydána. Druhou hrou je také nedávno vydaná hra Riders Republic od Ubisoftu. Jde o multiplayerovou hru, v níž proti sobě bojují týmy v extrémních sportech (například na kolech, lyžích, snowboardech či v létajících wingsuitech).

A zatímco Control: Ultimate Edition si hráči budou moci vyzkoušet 30 minut zdarma (tedy stejně jako u Hello Engineer), tak na Riders Republic budou mít hned 2 hodiny. To je pravděpodobně dáno typem hry, jelikož obsahuje mnoho výukových programů, na jejichž projití by půlhodina hraní nemohla stačit.

Po přidání těchto dvou her můžeme očekávat, že Google v budoucnu zpřístupní k bezplatnému vyzkoušení i další tituly. Společnost doufá, že půjde o účinnou strategii, která na platformu přiláká nové hráče.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.