Zdroj: rog.asus.com

Herního telefonu Asus ROG Phone 5 se dočkáme již brzy

V poslední době se začínají množit informace o čtvrté generaci herního telefonu ROG Phone společnosti Asus. Nyní se navíc zdá, že se již brzy dostane na trh, konkrétně by k tomu mělo dojít již v prvním čtvrtletí letošního roku.

Kromě této pozitivní zprávy se navíc v seznamu testů Geekbench objevila kromě varianty s 8 GB RAM, také varianta s 16 GB RAM. Druhý jmenovaný přístroj přitom získal více bodů, než model, který se zde objevil dříve (a to konkrétně 1125, respektive 3714 bodů).

Na Geekbenchu je zařízení uvedeno pod číslem modelu ASUS_I005D. Vzhledem k tomu, že model ROG Phone 3 je označen jako ASUS_I003D, je více než pravděpodobné, že Asus zvolí jako název svého nejnovějšího zařízení ROG Phone 5, a přeskočí tedy číslo 4, o němž se dříve také spekulovalo, že se v názvu objeví. Důvodem k vynechání číslovky 4 bude pravděpodobně jeho nepříliš pozitivní reputace v některých asijských zemích, kde je čtyřka vnímána jako špatné znamení.

Co se týče specifikací, o ROG Phone 5 prozatím víme, že bude vybaven 6,78palcovým displejem, jeho rozměry budou 173 x 77 x 10 mm, potěší vysokou kapacitou baterie 6 000 mAh a Androidem 11. Co se týče modulu fotoaparátu na zadní straně, podle dostupných fotografií zařízení se od svého předchůdce příliš neliší.

Kvalitní reprodukci zvuku zaručí dva stereofonní reproduktory a chybět nebude ani selfie kamera, která bude umístěna v pravém horním rohu displeje. Podle informací na Geekbenchu bude ROG Phone 5 poháněn nejnovějším procesorem Snapdragon 888. A jak jsme již zmiňovali, dostupné budou dvě verze – 8 a 16 GB RAM. Podle nepotvrzených informací by novinka mohla přijít také s 60W nebo 65W nabíjením. Cena prozatím není známa.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.