Foto: se svolením Samsung

Hodinky Samsung Galaxy Watch 5 Pro a Watch 5 byly odhaleny ještě před uvedením na trh

10. srpna uspořádá společnost Samsung akci Galaxy Unpacked, v rámci níž by měla oznámit modely Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4. Ačkoli smartphony budou zlatým hřebem, neměli bychom zapomínat ani na další zařízení, mezi něž budou patřit také chytré hodinky Galaxy Watch 5.

Ještě před oficiálním představením přitom unikla sada renderů, které poskytují prozatím nejlepší pohled na tato zařízení. Díky renderům si můžeme prohlédnout dva – z celkem tří – modelů hodinek v různých barvách, které jsou ukázány z různých úhlů. Můžeme si tak udělat poměrně jasnou představu o celkovém designu.

Největší by měl být model Pro – je tlustší než ostatní modely a pyšní se také větším displejem, zatímco standardní model vypadá téměř identicky jako předchozí verze.

Spolu s novými rendery hodinek Galaxy Watch 5 jsme si již dříve mohli prohlédnout rendery Samsung Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 ze všech úhlů a v celé řadě barev. Více se dozvíte v tomto článku.

Společnost Samsung pojala nadcházející akci Galaxy Unpacked velkolepě. Poté, co zveřejnila novou upoutávku, se podělila se o informaci, že uspořádá hned dvě fyzické akce, které se budou konat v Londýně a New Yorku.

S propagací nové řady zaříjení opět pomůže jihokorejská chlapecká skupina BTS. Kapela také představí nový videoklip, který bude vysílán po celém světě u příležitosti uvedení na trh. Telefony Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 je již možné si na stránkách Samsungu zarezervovat zde.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.