Zdroj: mafiagame.com

Hra Mafia: Definitive Edition byla odložena na září, hlavního hrdinu namluví Marek Vašut

V očích mnoha českých fanoušků je nejsledovanější hrou posledních měsíců titul Mafia: Definitive Edition. Zvláště pak poté, co studio Hangar 13 potvrdilo, že hra bude nabízet nejen češtinu v textové formě, ale také český dabing, který byl v případě původní Mafie z roku 2002 legendární.

Studio Hangar 13 slibovalo návrat prvního dílu na konci srpna, avšak včera se na stránce hry objevila krátká zpráva informující o tom, že se vydání hry o měsíc posune, a vyjde tedy až 25. září. Zda za posun může natáčení dabingu (verzí je celkem sedm a česká se podle dostupných indicií natáčí v těchto dnech) nebo jiné práce na hře, není jasné. Mnoho hráčů se už dříve nechalo slyšet, že si na hru rádi počkají, pokud bude po technické stránce kvalitní. Studio Hangar 13 má v tomto směru nepříliš veselou zkušenost s vydáním Mafie III, která tehdy nebyla v nejlepší kondici.

Kromě toho přislíbili autoři hry, že první ukázky, jež pochází skutečně ze hry, se hráči dočkají 22. července. Rozdíl v hratelnosti prvních dvou dílů a třetího dílu byl veliký a většina hráčů doufá v to, že se Hangar 13 v tomto ohledu bude inspirovat původní hrou.

Minulý týden zazněla také pro mnohé nejdůležitější informace vůbec. Hlavního hrdinu v remaku Mafie bude opět dabovat Marek Vašut. Jedná se o zajímavou volbu, protože Vašut propůjčil svůj hlas Tommymu Angelovi už v původní hře a nyní je, stejně jako hra o dvacet let starší. Hlavní hrdina by přitom měl být výrazně mladší.

Zdroj: mafiagame.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.