Foto: se svolením Beat Games

Hru Beat Saber obohatila hudba od Skrillexe

Veleúspěšná česká VR hra Beat Saber získala nový balíček skladeb. Konkrétně jde o skladby tvůrce elektronické hudby Skrillexe. Novinka je již dostupná za menší poplatek pro majitele PS4. Balíček Skrillex Music Pack obsahuje celkem osm skladeb včetně písně, která vznikla ve spolupráci s Justinem Bieberem.

Kompletní seznam skladeb zahrnuje: Bangarang (jednu z nejznámějších Skrillexových písní), First of the Year, The Devil’s Den, Scary Monsters and Nice Sprites, Ragga Bomb, Rock ‘n’ Roll, Butterflies a Don’t Go, která vznikla ve spolupráci s Justinem Bieberem a Donem Toliverem a vyšla zhruba před dvěma týdny.

Těchto osm skladeb pochází z různých období Skrillexovy tvůrčí kariéry. Najdeme zde jak písně staré deset let, tak i ty, které spatřily světlo světa teprve nedávno. A ačkoli se Skrillexova tvorba blíží EDM (která v Beat Saber převládá), přeci jen nabízí i svůj vlastní jedinečný styl. Je tedy pravděpodobné, že většina hráčů bude spokojena.

K vrcholům tohoto nového balíčku patří zejména skladba Butterflies, která hudební složkou velmi dobře zapadá do vizuálu hry. Skvěle se do hry hodí i skladba Bangarang. DLC Skrillex celkově působí jako velmi vítaný přírůstek do hudebního seznamu Beat Saber. A i pokud náhodou nepatříte mezi fanoušky tohoto hudebního stylu, pravděpodobně budete velmi příjemně překvapeni, že spojení Beat Saberu a Skrillexovy tvorby působí velmi kompaktně.

Balíček si můžete zakoupit za 290 korun, jednotlivé písně stojí 53 korun.

Zdroj: uploadvr.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.