Foto: se svolením Harper's Bazaar

Huawei již brzy představí nový skládací telefon P50 Pocket

Společnost Huawei není v segmentu skládacích telefonů žádným nováčkem. V posledních letech se pochlubila dokonce třemi skládacími modely – Mate X, Mate Xs a Mate X2. Nicméně všechny tyto doposud vydané smartphony se podobají skládacímu telefonu Samsung Galaxy Fold – skládající se totiž vertikálně, a v rozloženém stavu tedy vypadají jako menší tablet.

Nyní však společnost ukázala skládací telefon, který se více podobá Samsungu Galaxy Flip – což znamená, že se skládá horizontálně. Jak konkrétně toto zařízení vypadá, zveřejnil Harper’s Bazaar na platformě Weibo.

Nový skládací telefon nese název Huawei P50 Pocket. Na fotografiích, které byly prozatím zveřejněny, se představuje v rukou čínské herečky a zpěvačky Guan Xiaotong. Na těchto fotografiích vybadá zařízení jako poměrně velké, s netradičním kruhovým vnějším displejem, který zobrazuje čas, notifikace a náhled toho, co zachycuje fotoaparát. Vnější displej telefonu P50 Pocket se nachází hned vedle fotoaparátu a čtečka otisků prstů je umístěna na hraně zařízení.

Netradiční je i design, který se snaží navodit luxusní dojem. Na fotografiích si tak můžeme prohlédnout zlatou verzi s žebrovaným motivem, dodávat by se měl ale také ve stříbrné variantě s kosočtvercovým vzorem. Barevných variant však možná bude ještě více.

Oficiálně společnost představí tento model 23. prosince. Těšíme se proto na podrobnější specifikace. Pravděpodobně bychom se tohoto zařízení měli v budoucnu dočkat i na českém trhu.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.