Foto: se svolením Google

Je to oficiální: Představení Pixelů 6 se dočkáme 19. října

O nových Pixelech 6 jsme již několikrát slyšeli, každopádně doposud jsme neznali datum, kdy se jich dočkáme. Nyní je tato informace na světě – Google oficiálně oznámil, že novinku představí na své virtuální akci 19. října v 19:00 našeho času. Podle pozvánky se zdá, že půjde o předem nahranou událost.

„19. října vám oficiálně představíme Pixel 6 a Pixel 6 Pro – zcela přepracované telefony Google. Jsou poháněny Tensorem, prvním vlastním mobilním čipem společnosti Google, a jsou rychlé, chytré a bezpečné. A přizpůsobí se vám,“ uvádí ve své pozvánce Google.

I přes řadu úniků však o nových Pixelech stále poměrně hodně informací neznáme. Prozatím nás zaujal zejména procesor Tensor, který si po vydání nových smartphonů rozhodně zaslouží hlubší analýzu.

Letošní rok Google s novinkami rozhodně nešetří. A ještě letos bychom se měli dočkat vydání prvního skládacího telefonu této společnosti. Netrpělivě očekáváme také oficiální oznámení, které upřesní vydání Androidu 12. Google prozatím prozradil jen to, že na zařízení Pixel se Android 12 dostane „v několika příštích týdnech“.

Google ale není jediný – letošní rok je totiž bohatý na novinky u většiny velkých technologických společností. Čerstvě za sebou tak máme několik velkých událostí. Právě skončila zářijová akce společnosti Apple týkající se iPhonu 13 a iPadu, akce Microsoftu, jež přinesla Surface Pro 8 a Laptop Studio, či podzimní hardwarová akce Amazonu.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.