Foto: se svolením Bauhütte

Motorizovaná herní židle se dokáže stiskem tlačítka proměnit v postel

Vášniví hráči moc dobře vědí, že sedět před obrazovkou několik hodin v kuse může být náročné. Přesně pro tyto případy bylo představeno motorizované herní lůžko, které se jediným stiskem tlačítka dokáže z křesla proměnit v postel.

Bauhütte Electric Gaming Bed lze zakoupit spolu se stolem Bed Desk, který je s polohovatelným křeslem kompatibilní. Samotné křeslo ke změně polohy hráče využívá motory, které podle potřeby umí zvednout záda, hlavu či nohy. Pravdou ale je, že na první pohled křeslo nevypadá příliš ergonomicky. Nicméně křeslo lze využít na krátké zdřímnutí, odpočinek vleže, případně i normální spánek.

Společnost Bauhütte nabízí také další příslušenství. Kromě stolu jde o minilednici na chlazené nápoje, kombinovaný stojan na oblečení, úložný stolek či „ninja 4G obleček“. Je tedy jasné, že Bauhütte neprodává jen polohovatelnou herní židli, ale životní styl a její produkty cílí na vášnivé hráče.

Přestože křeslo na první pohled nevypadá příliš pohodlně, je ideálním řešením do malých bytů či studentských pokojů, a to vzhledem k tomu, že může sloužit jako postel i křeslo zároveň. Stejně tak by mohlo být užitečné i pro osoby s omezenou pohyblivostí, kterým by polohovatelnost dokázala usnadnit vstávání z postele.

Rám křesla/postele stojí 480 dolarů a v nabídce je i na Amazonu včetně matrace za 680 dolarů. Každopádně matraci lze na rám umístit také vlastní (pokud splňuje požadované rozměry).

Zdroj: theverge.com