Foto: Pxfuel

Musk bude před případným soubojem s Zuckerbergem možná potřebovat operaci

Včera jsme vás informovali o tom, že souboj mezi Elonem Muskem a Markem Zuckerbergem s největší pravděpodobností proběhne, dnes je ale vše zase jinak. Elon Musk totiž tvrdí, že možná bude potřebovat operaci, což plánovaný souboj může odsunout či úplně zrušit.

Musk v neděli večer na platformě X (dříve Twitter) poznamenal, že dnes podstoupí magnetickou rezonanci krku a horní části zad. A ještě tento týden se dozví, zda bude potřebovat operaci, než se pustí do souboje se Zuckerbergem.

Nejenže by operace tento souboj odložila na neurčito, ale mohla by mít dopad i na Muskovu práci v jeho společnostech. Jak poznamenává CNBC, cena akcií Tesly v pondělí ráno klesla o více než dvě procenta. Vedle vedení automobilky je Musk také majitelem a technickým ředitelem společnosti X a generálním ředitelem SpaceX.

Datum plánovaného souboje nebylo potvrzeno. Zuckerberg uvedl, že navrhl večerní zápas 26. srpna, ale dodal, že Musk na tento návrh nijak nereagoval. Oba muži na potenciální souboj trénují a mezitím se veřejně hecují. Pokud k souboji dojde, Musk uvedl, že zápas bude přenášen na X a veškerý výtěžek půjde na charitativní účely pro válečné veterány. Zuckerberg na vyjádření Muska reagoval klasickým popíchnutím: „Neměli bychom použít spolehlivější platformu, která skutečně dokáže vybrat peníze na charitu?“

Na to, jak celá věc nakonec dopadne, si proto budeme muset ještě počkat.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.