Foto: Unsplash

Netflix ohlásil podporu mobilních her pro iOS

Od 3. listopadu začal Netflix svým předplatitelům kromě filmů nabízet i mobilní hry. Zpočátku šlo pouze o mobilní hry pro systém Android, nicméně přesně po týdnu nyní dochází i k zavádění na iPhony a iPady, a to pro uživatele na celém světě. Předplatitelé si tak budou moci začít stahovat hry z obchodu App Store.

Ode dnešního dne (tedy 10. listopadu) uživatelé v aplikacích Netflix pro iOS a iPadOS najdou vyhrazený řádek, pomocí nějž si budou moci vybrat hru ke stažení. Majitelé iPadů pak budou moci hry vyhledávat i prostřednictvím rozbalovací nabídky kategorií.

Vybranou hru bude možné spustit přímo z aplikace Netflix, a to ať už ji uživatel otevře odtud, nebo přímo na iPhonu či iPadu. Před začátkem hraní však bude nutné ověřit svůj Netflix účet. Co se týče herních titulů, nabídka her je pro iOS stejná, jako pro Android. Jde tedy celkem o pět titulů.

První dva, jež jsou inspirovány populárním seriálem Stranger Things – Stranger Things 1984 a Stranger Things 3 – začal Netflix testovat v rámci předplatného v Polsku již v srpnu letošního roku a tuzemští hráči u nich ocení lokalizaci do českého jazyka.

Zbývající tři hry jsou spíše nenáročné. Konkrétně jde o: Shooting Hoops, Teeter Up a Card Blast. Do knihovny by však měl brzy přibýt další (šestý) titul Hextech Mayhem. A nabídka se bude pochopitelně do budoucna neustále rozšiřovat.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.