Foto: Unsplash

O2 nabízí 100 GB dat za pouhých 300 korun, nabídka je omezená

Doba dovolených i letních dětských táborů už je v plném proudu a spolu s ní se již tradičně objevují i nejrůznější výhodné nabídky datových balíčků. S velmi výhodnou nabídkou tak přichází i O2, který nabízí předplacenou SIM kartu se 100 GB mobilních dat pouze za 300 korun. Tento český operátor tak navazuje na svoji nabídku z minulého roku, kdy se tyto předplacenky rychle vyprodaly.

Předplacenou SIMku od O2 si však můžete pořídit pouze online přes stránky Datamanie.cz. Přitom – podobně jako v loňském roce – i letos je prodej omezen do 15. srpna, případně do vyprodání zásob. Samozřejmě ačkoli si kartu můžete zakoupit jen do tohoto data, nabídka platí i nadále. Pokud tedy budete kartu již vlastnit, i po 15. srpnu si ji pochopitelně můžete dále dobíjet za stejnou cenu (tedy 300 korun měsíčně, za něž získáte 100 GB dat). Platnost datového balíčku je 30 dní (pokud samozřejmě data nevyčerpáte dříve), prodlužování lze nastavit automaticky.

Ačkoli jde o nejvýhodnější nabídku na tuzemském trhu (druhou nejvýhodnější nabídkou je ta od Vodafonu, který nabízí neomezená data s přenosovou rychlostí 2 Mbit/s za 599 korun měsíčně), je důležité zdůraznit, že výhody této předplacené karty od O2 lze využít pouze v rámci České republiky, v zahraničí tak budete mít smůlu.

Co se týče volání a posílání SMS – za telefonní hovor zaplatíte 15 korun denně (přičemž tato cena platí po prvním zavolání až do půlnoci téhož dne), jedna SMS pak stojí dvě koruny.

Zdroj: o2.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.