Zdroj: twitter.com

OnePlus odliší svá bezdrátová sluchátka od AirPods barvou, plánuje černý design

Na poli bezdrátových sluchátek bezesporu kralují AirPods od Applu, mnoho společností se je proto snaží překonat anebo alespoň napodobit a dohnat. Na trhu se tak objevují jejich nejrůznější alternativy. Jednou z nejvýraznějších jsou připravovaná sluchátka značky OnePlus. Podle dostupných informací by měla nést název OnePlus Buds nebo OnePlus Pods. Jejich vzhled přitom bude do jisté míry kopírovat AirPods. Ne ale zcela.

Nové informace pochází od známého leakera Maxe J. Podle něj sluchátka od OnePlus nebudou disponovat vyměnitelnými silikonovými špunty typickými pro AirPods, ale vsadí na klasické univerzální špunty z plastu. Kromě toho by na zadní straně každého sluchátka měla být integrována kovová destička (podobně jakou tomu je např. u sluchátek Bullets Wireless Z), kolem této oblasti by měl být také červený proužek (i když je možné, že nebude použit v rámci všech variant).

Nejvýraznějším rozdílem mezi AirPods a chystanými sluchátky od OnePlus však bude barva. OnePlus Buds (či OnePlus Pods) se totiž podle Maxe J. nebudou vyrábět v očekávané bílé barvě (jako AirPods), ale v černé (případně také tmavě šedé), což je velké překvapení. Pravdou ale je, že pokud by tomu tak bylo, nová sluchátka by byla nejen praktičtější, ale také by se lépe vymezila právě proti zařízení od Applu.

Oficiálního představení nových bezdrátových sluchátek od OnePlus bychom se měli dočkat již brzy, a to v průběhu července. Spolu s nimi navíc očekáváme představení nového smartphonu OnePlus Nord (dříve označovaný jako OnePlus Z). Rozhodně se je na co těšit.

Zdroj: phonearena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.