Zdroj:

Platforma Xbox Game Pass stále roste, objeví se na ní Doom Ethernal

Hlavním hitem společnosti Microsoft je v současnosti služba Xbox Game Pass. Za předplatné dostane hráč přístup k poměrně široké paletě her (v případě verze Ultimate i ke streamovanému hraní). Microsoft v této službě vidí budoucnost nastupující generace konzolí, a proto neustále rozšiřuje svoji knihovnu her, které si hráči mohou v rámci předplatného zahrát.

Když byla v pondělí oznámená obří akvizice mezi Microsoftem a společnosti Zenimax, které pod sebou mimo jiné schraňuje slavné značky jako ID Soft nebo Bethesdu, jedna z prvních otázek byla – jaká hra z repertoáru nově zakoupených studií se v Game Passu objeví jako první a kdy se tak stane?

Na tuto otázku nyní známe odpověď. Prvním titulem z dílny nově zakoupených studií, který se do programu Game Pass podívá, se stane Doom Ethernal. Oceňovaná frenetická 3D akce vyšla na jaře tohoto roku a přináší mix technické preciznosti a akční hratelnosti. Mnozí hráči přístup k ní jistě ocení. Předplatitelé ji v nabídce her najdou už prvního října, ačkoliv k akvizici společností dojde v prvním pololetí příštího roku.

To, že se v rámci Xboxu Game Pass začnou objevovat známé značky, bylo poměrně jasné a potvrdil to na svém blogu i šéf divize Xboxu Phil Spencer. Samotná služba Game Pass zaznamenala prudký nárůst počtu uživatelů. Ten se nyní blíží dvaceti milionům aktivních hráčů a je pravděpodobné, že s příchodem nové generace konzolí jejich počet znatelně naroste.

Zdroj: news.xbox.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.