Foto: se svolením Lucasfilm

Pokochejte se novými světelnými meči ze seriálu Ahsoka

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Star Wars, jistě vaší pozornosti neunikl nový seriál Ahsoka. Tato novinka, jejíž uvedení se chystá na letošní rok, si zaslouží pozornost mimo jiné kvůli zbrusu nové technice Star Wars. Diváci se mohou pokochat blastery, vesmírnými loděmi, brněním a dalším vybavením.

Vzhledem k tomu, že mluvíme o Star Wars, seriál nabídne řadu hrdinů, jež stojí jak na světlé straně Síly, tak na temné straně Síly. Zapomínat ale nesmíme ani na zbrusu nové světelné meče, které mohou diváci obdivovat (a mnozí možná tajně závidět). Co se hlavních postav týče, diváci se mohou těšit samozřejmě na Ahsoku, ale také Sabine Wren, Marroka, Shin Hati a Baylana Skolla. Seriálu se diváci dočkají 23. srpna na Disney+.

Nadšenci nyní mají jedinečnou příležitost prohlédnout si rekvizity z filmu naživo. Společnost Lucasfilm totiž vystavila na Comic-Conu v San Diegu několik rekvizit z připravovaného seriálu, které zcela jistě nadchnout všechny cosplayery a sběratele. Pokud nebudete mít cestu do San Diega, můžete se na vystavené zbraně podívat alespoň v galerii níže.

Zdroj: gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.